Kontakt
Võta ühendust
Close
Kontakt

Savi 3/4, Pärnu, 80040 Pärnu maakond

+372 53305 123

info@estintech.ee

Arvutite tootmine ja müük

Estintech on uhke oma toodetud arvutite üle. Meie tootmisprotsess on hoolikalt planeeritud, et iga seade vastaks ja ületaks klientide ootusi.

 

Tootmisprotsess

Alustame innovatsioonist. Meie insenerid ja disainerid töötavad pidevalt, et tuua turule uusi ja tõhusaid lahendusi. Kasutame oma tehases uusimaid tehnoloogiaid ja parimaid materjale, tagades arvutite vastupidavuse ja jõudluse.

Kvaliteedikontroll

Iga meie tehases toodetud arvuti läbib põhjaliku kvaliteedikontrolli. Meie toodete töökindlus ja vastupidavus on tagatud mitmekülgse testimise kaudu, et klient saaks alati parima toote.

Globaalsed Müügikanalid

Estintech’i arvutid on saadaval üle kogu maailma. Oleme loonud tugeva partnerite võrgustiku, et meie tooted oleksid kättesaadavad kõikjal. Ükskõik kus te ka ei asuks, saate nautida meie toodete kvaliteeti ja usaldusväärsust.

Lahendused Kõigile Vajadustele

Pakume mitmekesist tootevalikut, mis sobib nii äri- kui ka kodukasutajatele. Meie valikust leiate võimsad tööjaamad, stiilsed sülearvutid ja usaldusväärsed lauaarvutid, mis vastavad erinevatele vajadustele.

Klienditugi ja Garantii

Meie kohustus ei lõpe müügiga. Estintech pakub kõigile oma toodetele ulatuslikku garantiid ja professionaalset kliendituge. Oleme alati valmis teid aitama, et teie kogemus meie toodetega oleks parim võimalik.

Tulevikku Suunatud

Estintech keskendub tulevikku suunatud lahendustele. Meie arendustöö keskendub energiatõhususele, jõudluse optimeerimisele ja kasutajamugavuse parandamisele. Meie eesmärk on viia digitaalne kogemus järgmisele tasemele, et aidata teil saavutada rohkem.