Kontakt
Võta ühendust
Close
Kontakt

Savi 3/4, Pärnu, 80040 Pärnu maakond

+372 53305 123

info@estintech.ee

Veebilahendused

Veebilahendused

Kaasaegsed ja Kohandatud Veebilehed

Estintech pakub kaasaegseid ja kohandatud veebilahendusi, mis vastavad teie ettevõtte ainulaadsetele vajadustele. Meie eesmärk on luua veebilehti, mis mitte ainult ei paista silma visuaalselt, vaid ka toimivad sujuvalt ja tõhusalt.

 

Watch video Watch video

Veebilehtede Ehitamine

Meie kogenud arendajate ja disainerite meeskond loob teie ettevõttele veebilehe, mis tõstab esile teie brändi tugevusi ja aitab teil saavutada ärilisi eesmärke. Alates esialgsest kontseptsioonist kuni lõpliku arenduseni, töötame tihedas koostöös teiega, et tagada, et lõpptulemus vastab teie ootustele.

Kohandatud Lahendused

Mõistame, et iga ettevõte on unikaalne, seetõttu pakume kohandatud veebilahendusi, mis on loodud vastama teie spetsiifilistele nõudmistele. Olgu selleks e-kaubanduse platvormid, ettevõtte portaalid või personaalsete brändide veebilehed – meie lahendused on alati kohandatud teie vajadustele.

Kasutajasõbralik Disain

Hea veebileht on kasutajasõbralik ja intuitiivne. Meie disainimeeskond keskendub sellele, et teie veebileht oleks lihtne navigeerida ja pakkuks külastajatele meeldivat kasutuskogemust. Kasutame kaasaegseid disainiprintsiipe ja tehnoloogiaid, et luua veebilehti, mis näevad suurepärased välja ja toimivad laitmatult.

Optimeeritud Jõudlus

Kiirus ja töökindlus on meie loodud veebilehtede lahutamatud omadused. Optimeerime teie veebilehe nii, et see laeb kiiresti ja töötab sujuvalt kõikidel seadmetel ja platvormidel. Veendume, et teie veebileht oleks alati kättesaadav ja vastaks kaasaegsetele jõudlusstandarditele.

SEO ja Turundus

Meie teenused ei piirdu ainult veebilehe ehitamisega. Pakume ka SEO (otsingumootori optimeerimise) ja digitaalse turunduse teenuseid, et tagada teie veebilehe parem nähtavus ja suurem külastajate hulk. Aitame teil jõuda oma sihtgrupini ja kasvatada oma äri.

Pidev Tugi ja Hooldus

Veebilehe loomine on alles algus. Estintech pakub pidevat tuge ja hooldusteenuseid, et tagada teie veebilehe sujuv toimimine ka pärast selle valmimist. Oleme alati valmis aitama värskenduste, uuenduste ja tehniliste probleemidega.


Kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada meie veebilahenduste kohta, võtke meiega ühendust. Oleme alati valmis teid aitama ja leidma parima lahenduse teie vajadustele.

Võta meiega ühendust!